+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Yolluk Yıkama

Yolluk Yıkama Bursa

Yolluk yıkama hizmetimiz Bursa’nın her bölgesine açıktır. Firmamız eviniz de bulunan tüm halı çeşitleri, yorgan ve battaniye, stor perde ve yolluklarınızın temizliğini üstlenmiştir. 2006 yılından beri sizlere bu hizmetleri aralıksız sunuyoruz.

Yolluk Yıkama

Yolluk Yıkama

Yolluklarınızın evinizin koridorların da özellikle banyo ve mutfaklarınız da kullandığınız ürünlerinizin temizliği eviniz de rahat bir nefes alabilmeniz için önemlidir. Hijyenik ve kaliteli bir yıkama firması ile çalışıyor olmanız sizi bu konu da rahatlatmaktadır.

Yolluk yıkama işlemleri de halı yıkama işlemleri ile hemen aynıdır. Yeni nesil yollukların yeni isimleri, kaymaz halı olsa da genel bilinen ismi yolluktur. Kaymaz halılarınızın alt kısımların da parkelerinizden kaymaması adına üretilmiş olan maddelerin çabuk şekil de tahrip olması ürününüzün kullanım ömrünü kısaltmaktadır.

Sade şekil de yıkanan yollukların aşınması veya kopması mümkün değildir. Aşınmış ve kopma aşamasına gelmiş yolluklarınızın büyük ihtimalle yanlış yıkama işleminden geçmiş olmasıdır. Bu işlemleri baştan savma yapan firmaların halılarınız ve yolluklarınıza zarar vermesine müsade etmeyin.

Gören Bursa halı yıkama olarak, kullanmış olduğunuz ve temizlik ihtiyacı olan tüm ürünlerinizin temiz yıkama garantisi altına alıyoruz. Bir problem olduğu takdirde halılarınızın firmamız tarafından korunacağının ve telafi edileceğinin teminatını sunuyoruz.

01 Mart 2017
2.320 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN