+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Akpınar Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

Akpınar Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

            Halı yıkama, titizlik isteyen zahmetli bir iştir. Hatem, Bursa halı yıkama hizmetini, profesyonel olarak yerine getirmektedir. Halılara zarar vermeyecek özel kimyasallarla yıkanan halılar, yine özenli bir şekilde kurutulup teslim edilmektedir. Halı yıkama, halıların cinsine göre yapılmaktadır. Firma, yıkanacak halının türüne ve lekelerine göre uygun kimyasallar kullanmaktadır.

Günümüzde çok çeşitlenen halı modellerinin hepsi, Bursa halı yıkama firması tarafından, titiz bir şekilde yıkanmaktadır. Halıların yapısı ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak gerçekleştirilen yıkama işlemi sonrasında halılar, verilen sürede adrese  ambalajlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Firma Bursa halı yıkama hizmeti haricinde, avize temizliği, yorgan yıkama, zebra perde yıkama, overlok hizmet, cami havlusu yıkama ve battaniye yıkama hizmeti de vermektedir. Yıkama işlemi, halı yıkama, yorgan veya diğer eşyaların yıkanması gibi eşyanın cinsine göre farklı kimyasallarla, güvenle gerçekleştirilmektedir. Kurumsal hizmetinden dolayı, halı yıkama hizmeti başta olmak üzere çeşitli temizlik hizmetleri için güvenle tercih edilebilecek bir firmadır.

Bursa Halı Temizliği

Akpınar halı yıkama. bursada halı yıkama, Hamitler mahallesi halı yıkama. Yenibağlar mahallesi halı yıkama. yolluk yıkama, yorgan yıkama Bursa Halı Yıkama Yıkanmayan halılar öyle bir hal alır ki hem kendine hemde kendiyle birlikte bulunduğu yerdeki insan sağlığına zarar verir. Biz bu noktada devreye giren ve sizi bu sağlıksız bir ortamdan kurtarmak hemde o üzerinde bir ömrünüzü geçirdiğiniz halıları eski görümüne ve sağlıklı bir yaşam alanı haline getirmek için varız.

Düzenli dedik çünkü halılar düzenli bir şekilde yıkanmadığı taktirde bu yukarıda saydığımız tehlikeleride beraberinde getirir.Değerli ev hanımları size yardımcı olmak adına halı yıkama konsunda istediğiniz zaman yaz kış fark etmez bir telefon kadar yakınınızdayız.

Halılarınızı yıkatmaya karar verdiğinizde veya halılarınızın temizlenme zamanı geldiğinde bir telefonla ücretsiz servislerimizle evinizden alıp. halılarınız itina ile yıkandıktan sonra yine ücretsiz servislerimizle evinize kadar getirilip teslim ederiz. Halılarımdaki lekelerler çıkmaz,bu halı temizlenmez Bu lekeler kesinlikle çıkmaz demeyin. Kullandığımız deterjanlar sayesinde en inatçı ve çıkmaz dediğiniz en zor lekelerden bile eser kalmamaktadır. Halı yıkama için kullandığımız temizlik maddeleri halılarınıza zarar vermez, en önemliside insan sağlığına zarar vermez.

22 Haziran 2017
2.444 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN