+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Fason Halı Yıkama

Fason Halı Yıkama Firmalarına Dikkat Edin

Fason halı yıkama firmaları son zamanlar da çoğalmaktadır, yaz dönemlerin de daha çok olmaları da mümkündür. Bu firmalar özellikle yoğun tempo olan sıcak aylar da meydana çıkmaktalar. Bursa Halı yıkama sektörünü bir fırsat sektörü haline getiren fason halıcılar, bu işe emek veren bir çok kuruluşun düzenini bozmaktadırlar.

Fason Halı Yıkama

Fason halı yıkamacılar özellikle ucuz halı yıkayarak daha çok müşteri çevresi oluşturmaya çalışırlar. Çoğalan müşteriler onlar için 3 kuruşa 5 köfte anlamına gelir. Bu firmalar belirttiğimiz üzere en yoğun zamanlar da meydana çıkarak söz de kampanyalar yaparlar. Bu kampanyaların hiç bir tabanı ve aslı olmamaktadır.

Para Kazanmak!

Tamamen para kazanma endeksli olarak çalışmaktadırlar. Bu sektöre emek veren ve saygın bir iş haline gelmesi için elinden gelen tüm çabayı gösteren meslektaşlarımızın emeklerine göz dikmektedirler. Kazanacakları hiç bir şey olmayacaktır ancak söylediğimiz gibi tamamen para kazanma endekslidirler.

Bu tarz firmalar ile çalışan ve şikayet eden sayıca fazla müşterimiz olmaktadır. Özellikle halıların temiz yıkanmadığını ve olduğu gibi geri getirildiğini belirten müşterilerimizin bu denli şikayetlerini göz önüne alarak sizleri de bu durumdan haberdar etmeye çalışıyoruz. Ucuz halı yıkama fiyatlarına aldanmayın!

Temizlik için aldıkları halıları bu sektöre alın teri harcayan firmalara götüremezler! Hiç bir firma böyle bir ahlaksızlığı kabul etmeyecektir. Kapı önlerine 10’ar adet broşür koyarak reklam yapmaya çalışan bu emek hırsızları, sektörün de geleceğine ve bu gününe leke sürmektedirler. Anlayamadığımız bir durum var ki, gerçekten hizmet vermek istiyorsanız neden bir iş yeri açmaya tenezzül etmiyorlar?

Sebebini şöyle yorumluyoruz; Bu tarz firmalar işlerin çok olduğu dönemler de meydana çıkarak söz de vurgun yaptıklarını düşünürler. Belli bir kitleye hizmet veren bu şahıslar, halıların temizliğin de şikayet aldıkların da telefonlarını kapatarak ortadan kaybolurlar. Halılarınızın nasıl ve ne durumlar da yıkandığını göremeyeceğiniz bilmediğini firmalara teslim etmeyin. İsmi ve kalitesini bildiğiniz firmaların 50 kuruş fazla fiyat vermiş olması sizleri korkutmasın.

Halınızı teslim ederken kesinlikle bir makbuz isteyiniz! Gerekirse teslim alacağınız gün sizlere fatura veya fiş kesmelerini isteyiniz! Bakınız o zaman o firmaların nasıl kaçar olduklarını göreceksiniz.

Fason Halı Yıkama

Fason Halı Yıkama

Evinizin temizliği ve sağlığınız için bu tür firmalardan uzaklaşın. Temiz Halı Yıkama

27 Şubat 2017
4.333 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN