+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama nasıl olmalıdır.

Battaniye yıkama hizmeti lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Bir çok halı yıkama firmaları bizim gibi battaniye yıkama hizmetini de vermektedir. Ancak battaniye temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

battaniye yıkama

battaniye yıkama

Battaniye temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak yıkama işlemi yapılır. Yıkanan battaniyenin kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü battaniyelerin kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan battaniyeler ambalajlanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene önem vermekteyiz.

Ayrıca elyaf veya yün battaniyeler makineler de tek tarafa doğru sıkma işlemi yapıldığından asla bozulmaz ve kırışmaz. Makineden çıkan battaniyeler ütülenmiş gibi olur.

battaniye yıkama

Bursa Halı Yıkama Hizmeti veren firmalar arasına 20011 de girip işimizi ve kalitemizi ön plana koyarak gelişmiş ve gelişmekte olan firmalar arasın da yerimizi ayırdık. Bursa da hemen her bölgeye hizmet vermeye devam ediyoruz, sizlerin öneri ve şikayetlerinizi dikkate alarak gelişiyor firmamızı geliştirerek kaliteyi yakalamakta ısrar ediyoruz.

Battaniye ve yorganların hayatımız da ki önemi hepimizce bellidir. Siz ve aile fertlerinizin gece rahat nefes alıp sağlıklı kalabilmesi için önemli bir eşyamız. Tavsiyemiz şudur ki : Yorgan ve battaniyeleriniz 3 ayda bir düzenli şekil de kaliteyi ve hijyeni ilke edinmiş firmalara temizliğe göndermenizdir. Sağlıklı hayat sağlıklı ortam ve sağlıklı eşyalar ile başlamakta. Çevremizde ki tüm eşyaların temizliğine önem vermemiz gerektiği de bilinen bir gerçektir.

Hatem Halı Yıkama olarak sizlere halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve overlok hizmeti vermekteyiz.

Temizliğe gönderdiğiniz yorgan ve battaniyeler için sizlere tavsiyelerimiz ;

” Temizlenmiş olması – Tam kurumuş olması – Nemli bırakılmaması – Sıkıca paketlenmiş olması – Servis esnasında hijyene önem verilmesi – Kimyasal deterjan kullanılmamış olması “

24 Şubat 2017
2.283 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN