+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkama Fabrikaları

Halı Yıkama Fabrikaları

Halı Yıkama Fabrikaları nasıl işlemektedir ve nasıl işlemesi gerekmektedir. Bursa’da halı yıkama fabrikaları hakkın da bir çoğunuzun bilmesi gereken önemli unsurlar vardır. Halılarınızı teslim ettiğiniz fabrikaların nasıl ve hangi şartlar altın da çalıştığını öğrenmeniz de en doğal hakkınızdır.

Bir çoğumuzun beğenerek aldığımız halıların temizliği nasıl yapılıyor ve hangi işlemlerden geçiyor sorusuna yanıt olacak bir açıklama istiyoruz. Daha çok halı yıkama işlemi yapmak, kaliteli ve temiz halı yıkama firması olmak demek olmadığını iyi biliyoruz. Reklamlar ile kendi firmasını abartan ve ön planda tutmaya çalışan fabrikaların genellikle iç hatlarının nasıl olduğu konusun da pek bir bilgi sahibi olamıyoruz.

Halı yıkama fabrikaları genellikle sirkülasyon mantığın da çalışan firmalardır. Bu fabrikalar genellikle Bursa’nın her bölgesine hakim olmaya çalışmaktalar. Ancak bu hakimiyet kesinlikle doğru şekil de kurulmadığın da resim de gördüğünüz üzere, üst üste yığılmış halıların havuz sistemi ile yıkama aşamasına hazırlığı yapılır.

halı yıkama fabrikaları

halı yıkama fabrikaları

Havuz sistemi olan bir fabrikada halı yıkatılır mı?

Halılarınızın hangi koşullar da kullanılmış halılarla birlikte yıkandığını düşündüğünüz de aklınıza gelebilecek tüm tiksindirici olayların gerçekleştiği bir sistemdir havuz sistemi. Bu halı yıkama sektörün de bir kolaylık gibi görünse de müşteri açısından hiçte sağlıklı ve hijyenik değildir. Halılarınızın temiz olması ve hijyen standartların da temizlenmesi için tedbirinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

24 Şubat 2017
2.358 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN