+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Kurumsal Bilgiler Sayfası

Halı Yıkama Hatem

Kurumsal Bilgiler ; Halı Yıkama 16 Bursa’nın her bölgesine hizmet vermektedir. Hizmetlerimizi web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Bursa Halı yıkama sektörüne 2006 yılın da giriş yaparak bu güne kadar verdiğimiz hizmetleri devam ettirmekteyiz.

Bursa Osmangazi ilçesin de faaliyete başlayan firmamız, hala aynı adreste çalışmalarına devam etmektedir. Halı yıkama fabrikamızın adresini bize ulaşın sekmesinden görebilirsiniz. Halı temizleme işini üstlenen firmamız, sizlere her zaman kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Halı temizleme ve yıkama konusun da hiç bir problem yaşamayacağınızı bilmenizi istiyoruz. Bu konu da %100 garanti sunuyoruz, işimizin arkasın da olduğumuzu belirtiyor ve bir çok halı yıkama firmaları arasın da güvenilir bir firma olarak akıllar da kaldığımızı bildiriyoruz.

Halı yıkama ile ilgili olan diğer hizmetleri de barındırmaya çalışıyoruz. Bu ek sunumları yapmaktan geri kalmıyoruz, sürekli kendimizi halı yıkama sektörüne adapte etmeye gayret gösteriyoruz. Açılışımızdan bugünlere sürekli yenilenen makineleri ve ekipmanları takip ederek yeniliğe her zaman kapımızı aralıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bizi tercih etmenizde ki sebeplerden bir tanesi de hizmetimiz de bir kusur olduğu takdirde telafi etmeye özen gösteriyoruz. Hiç bir şekil de paranızı almak için süslü sözler ve bize ait olmayan görseller sunmuyoruz.

Tercih etmeniz için başka bir sebep ise; hızlı servis ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Öncelikle belirtelim ki, firmamız kesinlikle bölge ve mahalleye göre fiyat değiştirmemektedir. Web sayfamız üzerin de görünen fiyatlar da hiç bir değişiklik yapılmamaktadır.

Bursa’nın merkezine yakın olan fabrikamızı yakından görebilir ve ekipmanlarımızı inceleyebilirsiniz. Halılarınız ne tür aşamalardan geçtiğini merak ediyorsanız fabrikamıza gelip yakından tanık olabilirsiniz. Sizlere mevki olarak yakın olmamız da tercihiniz için bir sebep olarak görüyoruz.

GÜVENLİ ÇALIŞIYOR MUYUZ?

Bizi aradığınız da sizlere güler yüzlü ve sade bir dil ile irtibat kurmaya özen gösteriyoruz. Bizler ile irtibat kurduğunuz da sormak istediklerinizi rahat şekil de sormanız için tüm olanakları sunmaya gayret ediyoruz. Kaba bir dil kullanmaktan çekiniyor ve sizlerin rahat hissetmenizi istiyoruz.

Sipariş vermek istediğiniz de adresinizi, telefon numaralarınızı ve isminizi vererek bir zaman dilimi belirliyorsunuz. Örnek : “Ayşe AY***** , 05******** , Ataevler Mh. Halıcılar Sitesi C-Blok, K3-D6” Bizlere verdiğiniz bilgileri kayıt altına alarak sizlerden halılarınızı veya temizlenmesini istediğiniz ürünlerinizi alıyoruz.

Temizlenen halılarınız ve diğer ürünlerinizi teslim edene kadar bilgileriniz bizler de kayıtlı kalıyor. Kayıt altına alınan bilgileriniz hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılmamaktadır. Hizmet aldığınız ürünlerin teslimatından sonra bizler de kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinmektedir.

Müşteri Memnuniyeti ?

Müşterilerimizin memnun olabilmesi için tüm ekibimizi bilgilendirdik. Müşterilerin sipariş göndermeleri ve sipariş ettiklerini teslim alana kadar ki süreçte tüm konuşma ve davranışlarına dikkat eden ekibimizi kurduk. Memnuniyet mesajları almak adına yaptığımız planlamalar ve oturumlar sayesin de sizlerin eleştiri ve görüşlerinizi değerlendirerek, kendimizi geliştirdik.

Kapınızdan teslim alan arkadaşlarımız sizleri gereksiz sebeplerle meşgul etmemeye özen göstermekteler. Teslim alma işlemini en kısa ve sorunsuz şekil de çözmeye odaklı bir anlayış sergilemekteler. Temizlik konusun da dikkat edilmesi gereken bir öneri ve tavsiyeniz olup olmadığı sorulur ve not edilir.

Halılarınızın durumunu merak ettiğiniz de bizleri arayabilir ve hangi süreçte olduğu hakkın da bilgi alabilirsiniz. Bu sizin arzunuza kalmış bir durumdur, çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz.

Müşteri Şikayeti?

Temizliğe gönderilen halıların, temizliğin de bir problem olduğun da kesinlikle kalıcı çözümler üretmek adına, hiç bir sıkıntı ve çekingenlik gösterilmeden halılarınız tekrar işleme alınır. Bu gibi aksaklıkların olmaması için var gücümüzle çalıştığımızı bilmenizi istiyoruz. Olası problemlerden dolayı şimdiden özür diliyoruz.

Leke kalması, temiz yıkanmamış olması veya renk solması gibi problemlerin olması halin de firmamız halılarınızı garanti altına almaktadır. Gözden kaçırılmış olan hatalarımızı telafi etmemiz adına bizlere fırsat vermenizi istiyoruz. Mümkün mertebe hatalı işlerden sakınmaya çalışıyor olsak ta olması mümkün hatalarla karşılaşabiliyoruz.

Bizlerden şikayetçi olmanızı gerektirecek bir kusurumuz olduğun da mutlaka bizlere haber verebilirsiniz. Bu problemi ortadan kaldırmak adına gerekli olan tüm işlemleri yeniden yapabilir ve bunun için ekstra bir ödeme talep etmeyiz. Sizin şikayetlerinizi memnuniyet haline çeviremezsek paranızı iade ediyoruz.

Hakkımız da yazmamız gereken bilgileri bu sayfa da yazmaya çalıştık.