+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Halı Fleks Yıkama

Halı Fleks Yıkama Hizmeti

Halı fleks yıkama bilindiği üzere çabuk tahrip olabilen bir cins halıdır. Dokuması sık görünse de su ile temas ettiğin de aşınma ve bollaşma problemi doğmaktadır. Bu yüzden halı fleks yıkama işlemleri öncelikle kuru temizleme şeklin de yapılmalıdır.

Halı Fleks Yıkama

Halı Fleks Yıkama

Kuru temizleme işleminin sonuç vermeyeceğini bildiğiniz veya düşündüğünüz bir leke var ise kesinlikle profesyonel bir halı temizlemeci ile çalışmalısınız. Halı fleksler genellikle koridorlar da kullanıldığından daha çabuk kirlenmektedir. Aşınma ve yıpranma olasılıkları da diğer halılara göre daha yüksektir.

Halı flekslerinizin uzun ömürlü kullanılması için yapmanız gerekenler ; sıklıkla kuru temizleme makineleri ile üzerin de biriken çapakları toplamaktır. Çay vb dökülmeleri sonucun da çabucak içine hapseden bir yapısı olmasına rağmen, kir ve lekeleri hızlı şekil de dışarı atabilen bir üründür.

Nemli bir bez ile lekenin üzerine temas etmeniz ve ovalamanız sonucun da halıfleksleriniz temizlenmiş olabilir. Ancak bu lekeleri çıkartamadığınız takdirde, kalıcı bir leke haline gelerek kullanılmayan bir ürün olabilir. Bu yüzden yıl da en az 1 defa halıflekslerinizin temizliğe gönderilmesini tavsiye ediyoruz.

01 Mart 2017
2.185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN