+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama Bursa

Yün halı yıkama hizmeti, bilindiği üzere yün halıların renk vermesi ve renklerin birbirine karışması şikayetleri çok duyulmaktadır. Bu cins halıların nasıl ve hangi aşamalar ile yıkanması gerektiğini bilmeyen firmalar halılarınızı bozabilirler.

Özellikle fason firmalar bursa halı yıkama firmaları, bu sektör de aktif oldukları süre boyunca daha çok para kazanmak amacıyla işleme aldıkları halılarınızı nasıl yıkandığını ve nasıl yıkanması gerektiğini kontrol etmeksizin temizlik firmasına bırakmaktalar. Fason halı yıkama firmaları ile çalışan vergisini veren ve bir halı yıkama fabrikası bulunan firmalar ise ne kadar çok halı gelirse o kadar kazanç mantığındalar.

Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Bu böyle oldukça müşterilerin halı yıkama firmaları şikayetleri de çoğalmaya mahkumdur. Bir çok halı yıkama firması yün halıların nasıl yıkanacağı konusun da kesin bilgiye sahip değillerdir. Genellikle kulaktan duyma ve deneme yanılma yöntemi ile bu işlemi gerçektirirler. Hal böyle olunca, halılarınızın bozulması ve renk solması da kaçınılmaz oluyor.

Bizler bu konu da halılarınızı koruma altına alıyoruz. Kimyasal bir ürün kullanmıyor ve yün halı yıkama için kullanılan özel deterjanları tedarik ediyoruz. Toz deterjanlar ile yıkanan bu cins halıların temizliği ve renk solma problemini ortadan kaldıran formüllerin neler olduğunu gayet iyi biliyoruz.

01 Mart 2017
2.370 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN