+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Ataevler Halı Yıkama

Ataevler Halı Yıkama

Ataevler halı yıkama firmalarının ortak noktası, Nilüfer de aktif olmalarıdır. Nilüfer Beşevler mahallesin de hizmet veren bir çok halı yıkamacı vardır. Ancak Ataevler bölgesin de daha çok aktif olabilmek adına türlü kampanyalar ve türlü reklamlar sunan firmaların yaptığı çalışmaların ne kadar yetersiz olduğunu biliyoruz.

Bursa halı yıkama firması olarak tanınmak isteyen halı temizlemeciler, özellikle büyük apartmanların olması iştahlarını kabartmaktadır. Oysa ki daha çok halı yıkamak yerine, bir tane de olsa müşterinin dikkatini çekmek ve kendi kalitesini ortaya koyabilmek adına çalışmalıdır. Maksatları daha fazla halı toparlamak olan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Ataevler Halı Yıkama

Ataevler Halı Yıkama

Bizler bu bölge de aktif olmamızın sebebi, hızla gelişen Bursa’nın bu gelişimine ayak uydurabilmektir. Çoğalan nüfus karşısın da kendi firmamızı daha büyük bir hizmet çevresine ulaşabilen ve ertelemeyen bir fabrika olmaya gayret gösteriyoruz. Sizlerin taleplerine daha hızlı karşılık verebilmek adına ekibimizi ve ekipmanlarımızı genişletme gayretindeyiz.

Bu gayretimiz Nilüfer Ataevler mahallesin de hızlı bir hizmet ağır kurarak kalitemizi ön plana çıkarmamızı sağlamıştır. Bir çok müşterimizin olduğu Ataevler de daha da sık müşteri çevresi oluşturmayı hedefliyor ve Nilüfer bölgesine özel servis araçları göndermek istiyoruz. Bizleri tercih etmeniz için bir çok sebep sunabiliriz. Bu sebepleri web sitemizi analiz ederek öğrenebilirsiniz.

24 Şubat 2017
2.401 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN