+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Nepal halı yıkama diğer halılar ile aynı işlemlere tabi tutulamaz. Nepal halıların yıkanması, dikkat gerektiren bir iştir. Dikkat edilmez ve ucuz kimyasal maddelerin karışımı ile oluşan halı yıkama şampuanları kullanıldığın da Nepal cinsi halıların dokumasına zarar verir.

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Renk solması ve renklerin karışması, genellikle ucuz maliyetler karşılığın da temin edilen şampuanlardır. Kaliteli bir işçilik yapmak adına yatırım yapmaktan kaçınan firmaların, bir çok müşterinin halılarını bertaraf ettiklerini de biliyoruz. Bu yüzden sizleri adını ve kalitesini bilmediğiniz halı yıkama firmaları ile çalışmamanızı tavsiye ediyoruz.

Nepal cinsi halıların yıkamasın da kullanılması gereken kaliteli şampuanlardır. Bizler ERA111 Kalite standartlarının zirvesin de olan bu şampuanı kullanarak gözümüz arka da kalmadan halılarınızı yıkıyoruz. Temizliğine garanti verdiğimiz gibi, halılarınızın aşınması veya renklerinin solması gibi durumların olmayacağının sözünü veriyoruz.

Özellikle bu cins halıların temizliği özenle yapılmalıdır. Nepal cinsi halıların yıkama fiyatları diğer halıların fiyatlarından biraz daha pahalıdır. Bunun sebebi ise, daha çok dikkat ve özel bir temizlik detayları yapılmaktadır. Tamamen kontrol altın da olması gereken bir işçilik ile halıların temizliği gerçekleşir. Bir an önce halıyı temizleyip kurumaya bırakmak en kolay olanıdır. Asıl olan, bu cins halıları güvenilir şekil de temizlemek ve bu işe gerçekten zaman ve emek vermektir.

01 Mart 2017
2.653 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN