+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Nilüfer Halı Yıkama Bursa Halı Yıkama

Halı Yıkama

En kaliteli hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Nilüfer halı yıkama firması olarak, halıların en kısa sürede temizlenmesine yardımcı olmaktayız.

Bunun yanı sıra Bursa halı yıkama, titizlikle ve hijyenlik ile temizlenmektedir. Nilüfer halı yıkama firması olarak, müşterilerin memnuniyeti her şekilde sağlanmaktadır. Bu sektör alanında halı yıkama işlemleri oldukça önemlidir. Halı çok fazla bakteri üretmekte ve mikrobu çeken bir eşyadır. Bu nedenle  halı yıkama işleminin titizlik ile yapılması gerekmektedir.

nilüfer halı yıkama

                       Hatem halı yıkama 0224 2451601

Diğer Hizmetlerimiz

Bunlar göz önüne alınarak müşterilerinde memnuniyetini kazanmak için en iyi şekilde halı yıkama temizleme işlemleri yapılmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer avantaj ise halı yıkama işlemleridir. Güven içerisinde profesyonel ekipler ile yıkama işlemleri yapılmaktadır. Koltukların temizlenmesi biraz zor olmasından dolayı müşterilerimize avantaj sağlamak için  halı yıkama hizmetleri de sunulmaktadır.

Temizlik bizim için çok önemlidir.Eski günlerde, kapı önlerinde, bahçelerde, balkonlarda yıkadığımız halılar, günümüzde yer yokluğundan, farklı halı çeşitleri olmasından, zaman azlığından dolayı, bu hizmeti vermekte olan halı yıkama firmaları tarafından yapılmaktadır.

Bursa Nilüfer halı yıkama fabrikası olarak bizler,uzun yıllardır, Hatem halı yıkama, işini en kaliteli, hızlı ve ekonomik olarak sunmaktayız.Halı yıkama işlerini müşteri memnuniyet merkezli olarak vermekteyiz.Nilüfer ilçemizde bulunan yüzlerce mahallede, ikamet etmekte olan çalışan ve ev hanımı müşterilerimize, yerinde koltuk yıkama, stor ve zebra perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti sunmaktayız.
Hatem halı yıkama firması olarak yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetini, işinde tecrübeli ekibimiz ve bu amaç için üretilmiş olan profesyonel makinelerimiz ile en hızlı ve kaliteli bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız. Sizlere Güvenli ve profesyonel hizmeti sunmanın onurunu yaşıyoruz. Nilüfer ilçemizde siz değerli müşterilerimize hizmet onur ve gururdur.

Nilüfer halı yıkama Kalitesiyle tanışmak için geç kalmayın..

22 Mart 2017
2.307 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN