+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi halı yıkama firmaları arasın da yerimizi alarak sizlere halı yıkama ve benzeri hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Osmangazi de bulunan bir çok halı yıkama işletmesinin bizim çevremiz de olması bizlere asla zarar vermiyor. Biz kendi kalitemiz ve müşterilerimize verdiğimiz güven sayesin de bugünlere kadar sizlere hizmet veriyoruz.

Osmangazi halı temizleme hizmeti sunan bir çok firma olmasına rağmen yıldırım da bulunan halı yıkama firmalarının bu bölgeye hizmet vermesi de düşündürücüdür. Bunun sebebi Osmangazi de bulunan halı yıkama firmalarının tam anlamıyla kalitesini ön plana çıkartamamış olmasıdır. Osmangazi bölgesin de aktif olmamızın temel sebebi de bu ilçe de oluşumuzdur.

Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi Halı Yıkama

Osmangazi ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermekte olup, mahalle ve bölgelerine göre fiyatlandırma uygulamıyoruz. Her bölge ve mahalleye aynı fiyat garantisi ile haftanın her günü hizmet sunuyoruz. Firmamız Osmangazi Bağlarbaşı mahallesin de hizmete başlamış ve hala aynı adreste çalışmalarına devam etmektedir.

Bursa osmangazi halı temizleme firmaları veya bursa osmangazi halı yıkama fabrikaları aramaların da ön plana çıkmamızın temel sebebi müşterilerimizin bizzat bizi görmek istemeleridir. Bu konu da kendi kalitemizi ve müşteri tarafından gördüğümüz güven sermayesi daha geniş müşteri çevresi oluşturmamıza yardımcı olmaktadır.

24 Şubat 2017
5.057 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Halı Yıkama dedi ki:

    Güzel bir çalışma olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

BİR YORUM YAZIN