+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Makine Halısı Yıkama

Makine Halısı Yıkama

Makine halısı yıkama en rahat ve kolay bir iştir. Makine halıları içine leke çekmez ve lekeler genel de halının yüzeyin de olur. Temizliği kolaydır ve ekstra bir işçiliğe ihtiyaç duymazsınız. Makine halısı otomatik halı yıkama makinesin de rahatlıkla yıkanabilir.

Makine Halısı Yıkama

Makine Halısı Yıkama

Makine de dokunan halıların genellikle uzun ömürlü olabilmesi adına dikkat edilmesi gerekenler listesin de sıcak su ile temas ettirmeyiniz yazısıdır. Makine halıları hızlı temizlenmesi ve inatçı bir halı olmadığın dan yıkama fiyatları da ucuzdur. Bu cins halıların temizliği özellikle ev hanımları tarafından nemli bir bez yardımıyla yapılmaktadır.

Makine halısı temizleme işlemini yılda en az 2 defa yaptırmalısınız. Yaygın olarak kullanılan bu halılar hemen her evde bulunmaktadır. Bu halıların maliyetleri ucuzdur satış fiyatları da ucuzdur bu haldeyken yıkama fiyatları pahalı olabilir mi? Böyle bir şey mümkün değildir.

Halı yıkama firmaları bu konu da sizleri aldatabilir. Dikkat ediniz, makine halısı yıkama fiyatları 3,5 tl olarak yazarlar. Ardından diğer cins halıların m2 fiyatlarını abartarak sizlere tüm halıların m2 fiyatlarını 3,5 tl den yıkadıklarını göstermeye çalışırlar ancak yıkattığınız halılarınızı teslim aldığınız da farkedersiniz.

01 Mart 2017
2.142 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN