+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer halı yıkama firmaları arasın da hizmet vermekte olan Hatem Halı yıkama, Nilüfer ilçesin de bulunan tüm mahallelere ücretsiz servis göndermektedir. Halılarınızın temizliğini üstlenerek, sizleri bu konu da rahatlatmaya çalışıyoruz. Nilüfer bölgesin de var olan bir çok halı yıkama firmasına rağmen bizler de bu bölge de aktif olmaya çalışıyoruz.

Nilüferde halı yıkama firmaları genellikle kuru temizleme hizmeti vermektedirler. Ekstra olarak halı yıkama yapmaktadırlar. Bu hizmeti de çoğunlukla bir halı yıkama firması ile anlaşarak fason olarak çalışmaktalar. Bizler bu sektöre emek verdiğimiz günden beri kendi firmamızın herhangi bir aracı firma ile anılmasına müsade etmedik.

Nilüfer Halı Yıkama

Nilüfer Halı Yıkama

Halı yıkama firmalarının bu sektöre darbe vuran bu tarz firmalara müsade ediyor olmaları da bir hayli şaşırtıcıdır. Halılarınızın temizliğini halı temizlik firmalarına vermenizi istiyoruz, bu konu da anlayış göstereceğinizi umuyoruz. Bursa’nın her bölgesine hizmet verdiğimiz gibi Nilüfer ilçesine yakın olmamız itibariyle aktif rol oynadığımız bir bölgedir.

Bursa Nilüfer halı yıkama hizmeti sunmaya devam ediyoruz, bu bölgeye hızlı servis imkanı sunuyoruz. Halılarınızın teslim alındığı tarihten sonra en kısa zaman da halılarınızı temizlenmiş ve güzel bir ambalaj ile teslim ediyoruz. Firmamız Mudanya yolu üzerine yakın bir bölge de olduğundan nilüfer bölgesinde bulunan tüm mahallelere ulaşımımız kolay olmaktadır.

Nilüfer Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

24 Şubat 2017
2.322 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN