+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Bursa halı yıkama fabrikası sizlere 2004 yılından beri halı temizleme hizmeti sunmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu güne kendini güncelleyen ve halı yıkama sektörünü takip eden bir anlayışla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her müşterisi ile ayrıca ilgilenen ve özenle dinleyen bir servis anlayışı sergilemektedir. Halı yıkama firmaları arasın da kendi adından ve kalitesinden söz ettirmeyi başaran ve daha kaliteli sonuçlar almaya odaklanmış bir firma olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Bursa’nın her bölgesin de ücretsiz servis ağı ile ihtiyaç duyulan temizliği karşılamaya özen gösteriyoruz. Her müşterimiz bizim için önemlidir bu önemi göstermeye çabalıyoruz ve her sunduğumuz hizmeti bireysel olarak değerlendirmeleri için rica da bulunuyoruz. Gören halı yıkama olarak verdiğimiz hizmeti değerlendirmiş olmanız daha net sonuçlara ulaştıracak adımlar atmamıza sebep olmaktadır. Her zaman daha ileriye gidebilmek için yapılması gereken çalışmaları yapmaktan kaçınmıyoruz. Temizliğe ihtiyaç duyan halı, yorgan, battaniye ve stor perde gibi ürünlerin temizliğini titizlikle yapmaya özen gösteriyoruz.

Alacağınız her hizmeti değerlendirmeniz adına sizlerle irtibat halin de olmaya çalışıyor ve gerekli web sayfalarımızı düzenlemeye devam ediyoruz. Sizler için online sipariş sayfası oluşturarak fiyat almanız ve siparişlerinizi takip etme seçeneği sunuyoruz. Değerlendirmeye aldığınız hizmetlerimiz de bir kusurumuz veya hatamız olduğun da düzenleme yaparak emeğimizin karşılığın da teşekkür mesajı almak için çabalıyoruz. Bursa halı yıkama fiyatlarının ortalamasını seyrederek vasat bir fiyat anlayışı ile liste oluşturarak kendimizi ve müşterilerimizi üzmeyecek şekil de fiyat veriyoruz.

Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu ve Kestel bölgelerin de gün içerisin de servis aracımız aktif olarak beklemektedir. Gün içerisin de halılarınız alınarak aynı en kısa süre de işleme alınır ve daha erken teslim etmemiz de önemli rol oynar. Bursa halı yıkama firmaları arasına katılan bir çok firma olmasına rağmen kendimizi Bursa’da halı yıkama dendiğin de bizden söz edilmesi bizleri memnun etmektedir.

Bursa halı yıkama fiyatları

Bursa temizlik firmalarının serbest fiyat anlayışına göre hareket etmekten imtina eden bir anlayış ile sektöre emek veren ve ortak kararlar alan halı yıkama derneğinin sabitlediği fiyatlar ile halı yıkama fiyatlarımızı belirledik. Serbest piyasa fiyat anlayışına göre hareket edenlerin çoğunluğu bölge ve müşteriye göre ayrı fiyatlandırma yaparak kalitesiz bir anlayışla ilerlemektedirler. 

Yukarı da değinmek istediğimiz meseleyi biraz örneklendirmek gerekirse şöyle örnek verebiliriz.

Yıldırım halı yıkama firması örneğin yıldırım da makine halısını 4 tl olarak belirtmektedir. Kestel bölgesinden makine halısı yıkama siparişi veren müşteriye fiyatı 5 tl olarak belirtiyor. Bu fiyatlandırma hem Bursa yıkama fiyatlarını sarsmakta ve halı yıkama sektörünün prestijini zedelemektedir. Biz Gören halı yıkama olarak sektöre emek veren tüm emekçi arkadaşlarımızı gözeterek Bursa’nın her bölgesin de aynı yıkama fiyatları belirterek sektöre ve meslektaşlarımıza destek olmaya özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizi ayırmıyor ve bölgelere göre farklı fiyatlar sunarak hiç bir müşterimizi şaşırtmıyoruz. 14 yıl boyunca sunduğumuz her hizmetin arkasında durarak gerek müşterimizi gerek sistemimizi daha kaliteli bir seviyeye çıkartabildik.

bursa halı yıkama

Bursa halı yıkama

24 Şubat 2017
2.236 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN