+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Kilim Yıkama

Kilim Yıkama Bursa

Kilim yıkama hizmeti halı yıkama işlemlerinden farklıdır, kilimlerin temizliği battaniye ve yorgan yıkama için kullanılan makineler de gerçekleşir. Kilimler kesinlikle bir halı yıkama makinesin de yıkanmaya müsait olmayan ürünlerdir.

Kilim Yıkama

Kilim Yıkama

El fırçaları ile temizlenmesi sırasın da tiftiklenmeye ve aşınmaya sebep olabilir. Bu yüzden temizlik ihtiyacınızı karşılayacak olan firmanın, yıkama makinesinin olup olmadığını sorgulamanız gerekmektedir. Bu ürünlerin temizliği fason çalışan firmalar tarafından, el fırçaları ile yapılmaktadır. Bu işlem karşısın da temiz görünen kilimleriniz aslın da tahrif olmuştur.

Kilim temizliğini Bursa’nın her bölgesine sunan firmamız, sizlere bu hizmet karşılığın da garanti sunmaktadır. Ürün ve eşyalarınızın herhangi bir tahribata uğraması durumun da ürününüzü garanti altına alıyoruz ve gerekli olan tüm olanakları devreye sokuyoruz.

Bizlerden yana bir şikayet ve memnuniyetsizliğiniz söz konusu olduğu anda web sitemiz üzerinden mail formunu doldurarak bizlere bildirmenizi ve karşılığın da işlem yapılıp yapılmadığını sorgulamanızı temenni ediyoruz. Bizlerin daha kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olabilmemiz adına bize zaman ayırmanızdan memnuniyet duyarız.

01 Mart 2017
2.249 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN