+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Hamitler Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

Halı Yıkamada Farkımız

            Hamitler halı yıkama olarak yılların verdiği tecrübe ile Bursa’nın her yerinde profesyonel hizmet sunmaktayız.  Bursa halı yıkama olarak yüzde yüz hizmet garantisi vererek güvenilir hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız. Hamitlerde  halı yıkama olarak aynı zamanda yorgan yıkama hizmeti de vermekteyiz.

            Halı yıkama hizmetini en uygun fiyata sunarak hızlı teslim etme ayrıcalığı sunmaktayız. Halı yıkama firmamız sunduğuhizmetlerinde Bursa’nın her yeri için aynı fiyatlandırmayı yapmaktadır.

            Hamitler Halı yıkama ekibimiz ile güler yüzlü ve en iyi sonuçları görmek için sizde bizi tercih edebilirsiniz. Halı yıkama ve benzeri tüm konularda istediklerinizi sormak için bizimle iletişime geçip merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

      Düzenli aralıklarla süpürülen halılarda bile bu problemler vardır. Temizleme işlemi bu sebeple önce toz ve kumun alınması ile başlamaktadır. Poliüretan özel çırpıcıların kullanıldığı toz alma makinesinde hassas çırpma vibrasyon ve vakum uygulamalarıyla toz ve kum halıdan uzaklaştırılır. 

Toz ve kum alınmadan önce yıkamak asla gerçek temizlik sağlamaz.bursa halı Yıkama, Bursa da Halı Yıkama, Bursa Halı Yıkama servisi, Bursa Halı yıkama Fabrikası, Bursa Halı Yıkama Firmaları 0224 2451601

HALI YIKAMA AŞAMALARI

Toz Alma Aşaması;
Ev ya da işyerlerinizden alınan halılarınız toz dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.Bu aşama olmaz ise halınız asla 100/100 temizlenmiş olamaz.

Şampuanlama Ve Fırçalama;
Özel leke sökücülü % 100 doğal halı şampuanı ve yumuşatıcı kullanılarak halılarınızın ön ve arka yüzü endüstriyel halı makinesi ile fırçalanır.
Durulama Ve Santrafüj Aşaması;;
İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkma işlemi gerçekleşir. Santrifüj içinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %90 oranda kuru olarak çıkar

Kurutma Aşaması
;
Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemiyle 8-10 saat gibi kısa bir sürede kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.bursa halı Yıkama, Bursa da Halı Yıkama, Bursa Halı Yıkama servisi, Bursa Halı yıkama Fabrikası, Bursa Halı Yıkama Firmaları

19 Temmuz 2017
1.592 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN