+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Alemdar Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

Alemdar Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

Teknolojik özellikli sistemlerle bursa halı yıkama isteklerinizi tam otomatik makinelerle gerçekleştirmekte, hijyenik hale getirip, halılarınızı adeta yenilemiş oluyoruz.

Yıkama, kurutma, paketleme işlemlerinde işinde titiz ve uzman ekibimizle birlikte bursa halı yıkama hizmetlerini büyük servis ağımızla Bursa’nın her bölgesinde bursa halı yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Her cinste halı yıkama taleplerinizi, sizleri yormadan kapınızdan teslim almakta ve kısa sürede halı yıkama hizmetini gerçekleştirerek, tekrar adresinize kadar teslim etmekteyiz.

Uygun fiyat ve titiz hizmet garantisiyle halı yıkama işlemlerini, zorlu kirler, lekeler ve mikroplardan arındırarak, anti bakteriyel temizleme sistemiyle gerçekleştirmekteyiz.

Şu an için yerinde koltuk yıkama hizmeti veremiyoruz. Müşterilerimizden gelen yoğun koltuk yıkama talepleri üzerine ayrı bir ekip kurarak ilerleyen zamanlarda koltuk yıkama hizmetlerini sizlere sunmayı planlıyoruz.

Alemdar halı yıkama, Alemdar halı yıkama servisi, bursa halı yıkama, Alemdar mahallesi halı yıkama, Alemdar mahallesi, halı yıkama, yolluk yıkama, yorgan yıkama

22 Haziran 2017
2.344 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN