+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Overlok Hizmeti

Overlok Hizmeti Bursa

Overlok Hizmeti yapılan halıların kullanım ömrünü uzatmaktadır. Halı tamiri yapılması gereken halılarınızı bir an önce yaptırmalısınız. İşlem yapılmayan halıların aşınmış kısımları erken tahrif olmaya müsait hale gelir.

Overlok Hizmeti

Overlok Hizmeti

Ufak bir sökülme gibi görülse de çok kısa süre de aşınma sebebiyle büyük bir yırtığa sebep olabilir. Sökük olan kısımların tamir edilmesi, halınızın uzun vadeli kullanılmasını sağlar. Yırtılma ve aşınmalar dan bir çok halının kullanılamaz hale geldiğini biliyoruz, sizlere bu hizmet den faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

Halı tamiri veya overlok diye bilinen bu hizmet Bursa’da yaygın olmakta, özellikle kapı önlerin de panelvan araçlarla gezerek, Overlokçu kapınıza geldi sloganı ile m2 fiyatı şişirilerek ve bir kereye mahsus iş yapılacağından halı dokuması veya dokuma renklerine uygun olmayan ipliklerle işlem yapıldığını biliyoruz.

Overlok

Mutlak bir şeydir tüm kapınıza gelen overlokçular böyledir demiyoruz, genel itibariyle böyle bir çok şikayet almış olmamız sebebiyle bunu bildiriyoruz, işlem yapılması gereken halılarınızı, halı motifine dokusuna ve dokumasına uygun iplikler kullanılır. Çift iğneli makinemiz ile sağlam bir overlok hizmeti sunmaktayız.

Bursa Hatem Halı Yıkama olarak Sizlere halı yıkama , yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Bursa’nın sadece Osmangazi ve Nilüfer bölgelerine hizmet veren halı yıkama firmamız sizlere daha hızlı servis olanağı sunmaktadır.

24 Şubat 2017
2.148 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN