+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Bursa

Stor perde yıkama işlemlerinde Bursa da özellikle tüm semtlere ücretsiz servis ağı ile sizlere garantili perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Amacımız perde yıkama konusunda sizlere en iyi hizmeti vererek her daim perdelerinizi yıkama işlemini ve tavsiye edilen müşterilerimizi kazanmaktır. Sizde perde yıkama konusunda uzman tecrübeli bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen iletişim kısmından telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde ve Halı yıkama hizmetinden sizlere özel sunduğumuz halı ve stor perde yıkama fiyatlarından faydalanmak için telefon numaralarımızdan iletişime geçip internet sitesi aracılığı ile ulaştığınızı söylemek yeterli olacaktır.

Önceden sadece ev hanımları sadece yaz aylarında temizlik yapıyorlardı. Biz, siz değerli müşterilerimiz için yaz , kış sizlerin hizmetinizdeyiz

Evinizde Stor perde yıkamakta zorlanıyor musunuz. O zaman kendinizi üzmeye gerek yok. Üstelik kendiniz yıkadığınız zaman stor perdeniz zarar veriyor ve masrafa sokuyor olabilirsiniz. Bunları yaşamak istemiyorsunuz. Daha titiz ve hijyenik temizlik için bizi arayın. En uygun fiyatların bulunduğu tek nokta olan tasarruflu tek yer burası. Bursa Stor perde yıkama sizlerin kendi başınıza çok zor aynı zamanda vaktinizi çalan bir olaydır.

Zamanla perdeleriniz camlarınızın açık kalmasıyla beraber içeriye giren tozlarla birlikte özellikle arabaların sık geçtiği yerde oturuyorsanız bu daha da hızlı şekilde kirlenmesine neden olacaktır. Bu toz perdelerinizin rengini soluk gösterecektir. Eğer çocuğunuz varsa üzerine renkli bir şey dökmüş veya boyamış olabilir lekeleri özel olarak kendimiz ilaçlarıyla kolaylıkla çıkartılıyor.

Evde denemiş ancak çıkartılamayan lekelere çözümümüz bulunmaktadır. O halde stor perde alacaksanız ve bakımına kafayı taktıysanız hiç düşünmeden alın bir telefonla perdeleriniz pırıl pırıl. Hizmetlerimiz oldukça geniştir aşağıda detaylı olarak hizmet bölgelerimizi görebilirsiniz.

Bursa Hatem Halı Yıkama olarak Sizlere halı yıkama , yorgan yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve overlok hizmeti vermekteyiz. Bursa’nın sadece Osmangazi ve Nilüfer bölgelerine hizmet veren halı yıkama firmamız sizlere daha hızlı servis olanağı sunmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetleri kendi bünyemiz de barındırıyor ve hiç bir firma ile bağlantımız olmadığını siz değerli müşterilerimize duyuruyoruz.

24 Şubat 2017
2.489 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN