+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Temiz Halı Yıkama

Temiz Halı Yıkama Nasıl Olur?

Temiz halı yıkama işlemleri için gerekli olan ekipmanların kaliteli bir işçilik ile dizayn edilmesi gereklidir. Halıların temiz olması yıkama yapılırken kullanılan fırçaların temiz ve sık dokunmuş olması gerekir.

Sürekli yıkanan halıların içerisin de bulunan kir ve atıkların fırça aralıklarını doldurması, fırçaların rahat hareket etmesini engellemektedir. Hafta da bir defa tüm fırçaların temizlenmesi ve kullanılan yıkama makinesinin genel bakımları yapılmalıdır.

Temiz Halı Yıkama

Temiz Halı Yıkama

Fırçaların temiz ve sık dokunmuş olmasıyla birlikte, kimyasal bir madde kullanılmasına gerek kalmaz. Fırçalar ile kaliteli bir şampuan beraberliğiyle halılarınızın içerisine sinen tüm kir, leke ve atıkları halının yüzeyine çıkartır.

Derinlemesine temizlik ancak kaliteli fırçalar ve kaliteli halı şampuanları ile gerçekleşir. Halıların yüzeyin de parlaklık olması sizleri aldatmasin. Partlatıcı özelliği bulunan kimyasal kullanılarak gözünüzü boyamalarına müsade etmeyin.

Aldatılmayın

Halılarınızın yüzeyinin parlak olmasının sebebi aşırı kimyasal maddelerin kullanılıyor olmasıdır. Çamaşır suyu ile yani Hipo isimli maddenin kullanılması, halılarınızı parlak gösterir. Ancak bu madde zamanla halılar üzerin de aşınmalara ve eskimesine sebep olacaktır.

Biz bu sebeple halılarınızı temizlemek için ERA111 halı yıkama şampuanı kullanmaktayız. Bu şampuan Türkiye ve Bursa halı yıkama firmaları tarafından tasdik edilmiş ve iso 901 tescillidir. Kimyasal içermez ve saf deterjan kullanılması halin de halı ve benzeri ürünlere kesinlikle zarar vermez.

28 Şubat 2017
3.280 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN