+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Çirişhane Halı Yıkama Fabrikası 0224 245 16 01

Çirişhane Halı Yıkama Fabrikası

 Halıda Ne Çeşit Kirler Bulunur?

Çirişhane halı yıkama – Halılar her kullandığımız eşya gibi kirlenmektedir, ancak halılar sadece kirlenmek ile kalmamakta aynı zamanda bilmediğimiz organizmalara da ev sahipliği yapmaktadır. Bu tip canlılar gözle görülemez ve bunlara halı akarı ismi verilmektedir. Halı akarı genel olarak insanların derileri ile beslenir ve bir yetişkin insan günde 3-4 gr arası deri dökmektedir. Halılarda halı akarı haricinde mayt denilen alerjik organizmalar bulunmaktadır. Ayrıca kirli halılar çok fazla toz tuttukları için astım bronşit gibi hastalıklara neden olmaktadır.

Halımı Nerede Temizletmeliyim?

Halılar birçok hastalığa yol açan organizmaya ev sahipliği yaptıkları için Çirişhane halı yıkama çok önemli bir konudur. Bu yüzden halılarınızı güvenilir bir yerde halı yıkama işlemine tabi tutmanız gerekmektedir. Bu konuda uzman bir şirket olan Bursa halı yıkama firmaları arasında önemli bir yer tutan haliyikama16.com internet üzerinden Bursa halı yıkama taleplerinizi karşılayacağı gibi Çirişhane halı yıkama  işleminin yanı sıra koltuk yıkama işlemini de gerçekleştirmektedir.

Siz de Bursa halı yıkama firmalarından en iyisinde hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişime geçmekte geç kalmayın ayrıca Bursa halı yıkama hizmetlerinin yanı sıra koltuk yıkama ve diğer hizmetlerimizde bulunmaktadır. Sizlerde halı ve ya koltuk yıkama yaptırmak istiyor ve astım, bronşit gibi hastalıklardan uzak durmak istiyorsanız hemen bize ulaşın.

17 Temmuz 2017
1.241 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN