+90 0224 245 16 01

Sosyal Medyada Biz}

Ahmet Yesevi Halı Yıkama

Ahmet Yesevi Halı Yıkama Hizmeti

Her türlü halı, koltuk takımlarının özenle yıkandığı haliyikama16.com sitesi sayesinde artık günlerce halı yıkama derdi sona ermiştir. Bursa’da halkına hizmet vererek Ahmet Yesevi halı yıkama işlerini yapan Bursa halı yıkama firması halıları, koltukları en ince noktasına kadar yıkamaktadır. Firmanın kullanmış olduğu özel yıkama cihazları sayesinde Bursa halı yıkama firması sayesinde yıkama işleri kısa sürede yapılmaktadır.

Bursa halı yıkama firması müşterilerine özel hizmet vererek koltuk yıkama, Ahmet Yesevi halı yıkama işlerinde kolaylık sağlamaktadır. Firma, tecrübeli elemanları sayesinde halı, koltuk gibi takımları önemle yıkamaktadır. Yıkama hizmeti veren firma sayesinde koltuklar eski görünümünde kurtulmuşlardır. Halı yıkama gibi işlerde günün 24 saati hizmet veren bu firma sayesinde artık kirlenmiş halı, koltuk takımları yepyeni bir görünüme sahip olmaktadır.

ahmet yesevi halı yıkama

Profesyonel Yıkama Hizmetleri

Bursa ve civarında halı yıkama  gibi temizlik hizmetleri de vermekteyiz. Bünyemizde bulundurduğumuz bursa halı yıkama profesyonel ekipler ile sizlere çok geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Avize temizliği ve perde temizliğinin yanı sıra cami temizliği gibi hizmetleri de bursa halı yıkama olarak Bursa halkı ile buluşturuyoruz.

Sektörde halı yıkama olarak sizlere kaliteli olan bir hizmet sunuyoruz halılarınızı ya da diğer yıkanacak eşyalarınızı evinizden teslim alıyor ve tekrar evinize teslim ediyoruz. Son teknoloji halı yıkama makineleri ile her hangi bir zarar vermeyen özel şampuanlar kullanarak yıkıyoruz. Hatem bursa halı yıkama olarak Bursa’da halı yıkamada öncüyüz.

22 Nisan 2017
2.329 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN